alt
Українська
Адреса
м. Київ, вул. Володимира Сосюри, 6, оф. 305
Графік роботи
09:00-18:00
Зателефонуйте Нам Сьогодні

Про нас

Компанія ЕЛІТКОН успішно працює на українському ринку алюмінієвої продукції.

Основний напрямок компанії ” ЕЛІТКОН “- виготовлення і монтаж конструкцій з алюмінію, серед яких:

  • Вікна з алюмінію
  • Алюмінієві двері
  • Розсувні алюмінієві системи
  • Зимові сади
  • Світлопрозорі фасади

Завдяки високому професіоналізму команди, глибокому розумінню потреб замовників, бездоганного виконання завдань будь-якої складності і контролю якості на всіх етапах виконання замовлення, компанія «ЕЛІТКОН» зуміла завоювати довіру серед клієнтів і надійність серед партнерів.


Reynaers Aluminium – провідний постачальник алюмінієвих систем для виробництва вікон і дверей. Компанія стрімко розвивається і сьогодні представлена ​​більш ніж в 60 країнах на 5 континентах. Reynaers Aluminium, є безумовним лідером на ринку алюмінієвих систем України.

Наша компанія є партнером Reynaers Aluminium в Україні і спеціалізується на склінні приватних будинків. Ми керуємо нестандартними проектами зі скління з гарантією результату. Кінцевою метою нашої роботи є абсолютно задоволений клієнт.

alt

Наші принципи

Ми вміємо добре чути клієнта, і наша мета не продаж вікна. Наша мета задоволений замовник, який рекомендує нас своїм друзям.

Безпека

При виготовленні наших конструкцій ми використовуємо тільки сертифіковані системи алюмінієвих профілів, фурнітуру та скла. Всі елементи наших вікон екологічно чисті, не виділяють шкідливих речовин.

Кваліфікація

Цілісність

Наші покупці